Коли виникла БезгрIшна, звісно, як без символу ?! Символ ліцензія на використання міжнародного знака перекреслений колосок для безглютенових продуктів. Це міжнародний стандарт якості AOECS. Для нас це-майже зірка Мішлен. 🙏🏻. Вищий пілотаж. Не просто без глютену, а дотримання всіх європейських вимог найвищого стандарту якості з поглибленням в специфіку glutenfree.
Цей крихітний значок вимагає титанічних зусиль. А без нього гра - не гра, так, брязкальця!
Глютен - він, як отрута, невидимий і підступний, у вигляді борошняного пилу заповзає в будь-які щілини і чекає тихесенько свій зоряний час нашкодити. Ось чому для виробництва ти вибираєш окрема нову будівлю, купуєш тільки нове обладнання, а весь персонал переводиш на Безглютенові харчування. Увесь спецодяг стирається в окремій пральній машині тут же.
Постачальники, їм не варто довіряти, їх треба перевіряти, наполегливо добиваючись необхідної якості. Зернятка вручну перебираємо, просіюємо, замочуємо, просушують ...
І це супроводжується великою європейською бюрократією з тонами макулатури. Тест-смужки, аналізи, аналізи аналізів і тд і тп.
А все для чого? Для того, щоб ти, любий Безгрішник, міг спокійно насолоджуватися нашими смаколиками, а ми - відкрито дивитися тобі в очі. Все не дарма.
❤️Ваша ПЕРША в Україні ліцензована міжнародним знаком якості glutenfree кондитерська, bezgrishna with L.❤️
Символізм, АОЕСS і при чому тут Мішлен